گلدان سانسوریا سبز

به سبزی زمرد


سانسوریا سبز مانند بیشتر گیاهان خانواده سانسوریا از جمله گیاهان بسیار پر طرفدار با شرایط نگهداری ساده است که میتواند خود را با عموم محیطهای کم نور و کم آب وفق دهد. این گیاه آپارتمانی خواص بسیاری دارد که از مهم ترین آنها میتوان به خاصیت تصفیه کنندگی آن اشاره کرد. این نوع از سانسوریا برگ‌های سبز با رگه های تیره دارد که جذابیت خاصی به آن بخشیده است. سانسوریای سبز مانند سانسوریا لب طلایی یا شمشیری برگهایی کشیده و شبیه نیزه دارد. این برگها قادرند در حالت عادی تا ارتفاع 50 سانتی متر رشد کنند. گیاه زینتی سانسوریا با جذب سموم موجود در هوا باعث تصفیه آن میشود. فرمالدئید، زایلن، تولوئن و اکسیدهای نیتروژن از جمله سمومی هستند که ممکن است در محیط اطراف ما وجود داشته باشند. حذف این سموم از هوای پیرامون، مجب بهبود کیفیت هوا و در پی آن تنفس بهتر و خواب راحت تر می شود.

قیمت:

۵۷۳,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، شرایط نگهداری این گیاه بسیار ساده و راحت است. این خاصیت موجب شده تا عموم مردم حتی آنهایی که فرصت زیادی برای رسیدگی به گیاه ندارند، به خرید گیاه سانسوریا روی بیاورند. از آنجایی که برگ و ساقه گیاه سانسوریا قادر است حجم زیادی از آب را در مدت زمان طولانی نگهداری کنند، دیگر دغدغهای از بابت عدم آبیاری گیاه در طول مسافرتهای چند روزه باقی نمیماند.
از دیگر خواص مثبت گل سانسوریا می توان به همخوانی آن با اثر فنگ شویی اشاره کرد. قرارگیری سانسوریا در موقعیت های جنوبی، جنوب شرقی و همچنین گوشه های شرقی، موجی از انرژی مثبت را به همراه خواهد داشت. چرا که این گیاه یک محافظ قوی در برابر انرژی منفی است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
سانسوریا سبز حداقل 3 غلاف
گلدان سرامیکی 1 عدد