خرید گلدان بنت قنسول

گل کریسمس


بنت قنسول گیاه زیبایی برخاسته از افسانه‌های مکزیکی است. مکزیکی‌های قدیمی معتقد بودند که در روزگاران گذشته، کودکی که بضاعت چندانی نداشت، تصمیم گرفت به کلیسا هدیه‌ای بدهد. سپس به قصد تهیه هدیه بذرهایی را از گوشه کنار راه جمع‌آوری کرد و در عصر کریسمس بذرها را جلوی محراب کلیسا ریخت. همزمان با خواندن دعای کریسمس، بذرها شروع به شکفتن کردند و گل‌های سبز و سرخی پدید آمد. به همین دلیل این گیاه زیبا را گل کریسمس یا ستاره کریسمس نامیدند. مردم ترکیه نیز بدان گل آتاتورک می‌گویند چرا که این گیاه، گیاه مورد علاقه آتاتورک بنیان گذار ترکیه نوین بود‌.


 

۳۲۷,۰۰۰ تومان

قیمت:

۲۷۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

نکته جالبی که در مورد بنت قنسول وجود دارد این است که این گیاه بر خلاف تصور عموم دارای گل‌های قرمز رنگ نیست. گلبرگ‌های قرمزی که مشاهده میکنید در واقع برگ‌های سرخ هستند و گل این گیاه همان گل‌های ریز زردی است که در تاج گیاه دیده می‌شود. مورد دیگر این است که گل کریسمس صرفا در زمستان زنده نیست و می‌تواند در تمام فصول سال همراه شما باشد.
بنت قنسول نماد لذت، عشق، امید، خلوص، تقدس و سرزمین مادریست. شما می‌توانید گل بنت قنسول را به صورت آنلاین خریداری کنید و آن را به عشق یا مادر خود هدیه کنید. این گیاه، خاک همواره مرطوب را دوست دارد. روزانه کمی آب به آن بدهید و هر هفته یک مرتبه گیاه را سیراب کنید. حتما از آب با دمای محیط استفاده کنید. نور مورد نیاز بنت قنسول در اتاقی که دارای پنجره است تامین می‌شود.