گلدان ارکیده رویال

چهار ارکیده در یک گلدان


گلدان رویال ارکیده از چهارشاخه ارکیده ایجاد شده است. گل ارکیده از محبوب‌ترین، لوکس‌ترین و زیباترین گل‌های جهان است که به دلیل زیبایی منحصر به فرد و داوام بالا، از محبوبیت فراوانی برخوردار است. به گونه‌ای که از آن به عنوان پادشاه گل‌ها یاد می‌کنند.  بیش از هفت کشور از ارکیده به عنوان گل ملی خود نام می‌برند. ارکیده، گیاهی بسیار کم توقع است و در مدت زمان کمی با محیط خو می‌گیرد. این گیاه باشکوه در سال؛ یک تا سه بار گل می‌دهد.به این نوع از ارکیده، ارکیده فالانوپسیس یا ارکیدهٔ شب‌پره‌ای یا ارکیدهٔ پروانه‌ای هم گفته‌اند.

*  گلدان رویال یا گلدان ارکیده چهارگانه هم در رنگ سفید فالانوپسیس و هم در رنگ بنفش هیبریدی یا ارکیده بنفش کامبریا قابل سفارش است.
 

۶,۴۴۷,۰۰۰ تومان

قیمت:

۶,۱۴۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

این گلدان سحرآمیز به نور متوسط نیاز دارد میتوانید نور آن را با دست خود تست کنید! اگر دست خود را بالای گیاه قرار دهید سایه دست شما محو یا حتی دارای مرز مشخص نباید باشد. سایه خیلی تاریک هم مانند نور شدید آفتاب مناسب ارکیده نیست. خاک ارکیده را باید به طریق غبار پاشی آبیاری کرد؛ بین 1 هفته تا 10 روز لازم است تا خاک ارکیده آبیاری شود، هنگام آبیاری روی غنچه و گل آب نپاشید؛ بهتر است در هنگام آبیاری خاک گلدان را با دست امتحان نمایید تا خیس نباشد. دمای مناسب برای این گیاه بین 16 تا 26 درجه که همان دمای اتاق هستش مناسب است. ارکیده را هرگز در خاک باغچه نکارید. اگر خوب از آن نگهداری کنید بهار آینده نیز شاهد گلدهی جذاب ارکیده خواهید بود.

* ممکن است ترکیب رنگ پرچم غنچه های ارکیده، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
ارکیده فالانوپسیس 4 شاخه
گلدان سرامیکی 35 1 عدد