خرید گلدان ارکیده

شاهزاده‌ای لوکس برای هر مناسبتی


وقتی صحبت از تنوع گل‌ها به میان می‌آید، هیچ گلی یارای رقابت با ارکیده‌ها را ندارد. خانواده‌ای با قدمت بیش از ۴۵ میلیون سال! ارکیده‌ها گیاهان مهربانی هستند که تلاش بی‌پایانی برای جذب حشرات علاقمند به گرده می‌کنند. این خانواده دست و دلباز همیشه میزبان خوبی برای پذیرایی از سایر جانداران در طبیعت بوده‌اند و به همین روش توانسته‌اند گرده افشانی کنند و خانواده‌ای به این وسعت تشکیل دهند.
در روزگارانی ارکیده‌ها علیرغم فراوانی، گل‌هایی بودند که تنها خانواده‌های سلطنتی توان و اجازه خرید آن‌ها را داشتند. شاید همین شد که امروز این گل‌ها لوکس و کمیاب هستند. گل‌های زیبایی که نماد عشق، پاکی و لوکس بودن هستند و علاوه بر عمر طولانی و افزودن شادابی پایدار به محیط اطراف شما، پیام عشق را به مخاطبانتان می‌رسانند. با خرید اینترنتی گل ارکیده، تنوعی در محیط کار و زندگی خود و عزیزانتان ایجاد کنید.

* ارکیده هم در رنگ سفید و هم بنفش و صورتی قابل سفارش است


.

قیمت:

۱,۶۳۰,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

این گلدان سحرآمیز به نور متوسط نیاز دارد میتوانید نور آن را با دست خود تست کنید! اگر دست خود را بالای گیاه قرار دهید سایه دست شما محو یا حتی دارای مرز مشخص نباید باشد. سایه خیلی تاریک هم مانند نور شدید آفتاب مناسب ارکیده نیست. خاک ارکیده را باید به طریق غبار پاشی آبیاری کرد؛ بین 1 هفته تا 10 روز لازم است تا خاک ارکیده آبیاری شود، هنگام آبیاری روی غنچه و گل آب نپاشید؛ بهتر است در هنگام آبیاری خاک گلدان را با دست امتحان نمایید تا خیس نباشد. دمای مناسب برای این گیاه بین 16 تا 26 درجه که همان دمای اتاق هستش مناسب است. ارکیده را هرگز در خاک باغچه نکارید. اگر خوب از آن نگهداری کنید بهار آینده نیز شاهد گلدهی جذاب ارکیده خواهید بود.

* ممکن است ترکیب رنگ پرچم غنچه های ارکیده، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل ارکیده سفید، صورتی، بنفش
گلدان سفالی سفید