گلدان آنتریوم روسو

آنتریوم با گلدان فلزی قرمز


آنتریوم گیاه مشهوری در سطح جهان است. این گیاه هوا را از ذرات معلق و بسیاری مواد مضر پاک می‌کند و در مطالعات هوای پاک ناسا، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. برای نگهداری این گیاه بومی آمریکا به نکاتی که در ادامه آورده می‌شود توجه کنید. آنتریوم روسو یک هدیه به یاد ماندنی و جذاب برای آنهایی است که دوستشان دارید رنگ برگ های قلبی شکل این گلدان در کنار رنگ سرخ کلدان فلزی این محصول را بسیار شورانگیز و پر انرژی کرده است. روسو در ایتالیایی به معنای قرمز و سرخ‌فام است. شما با انتخاب این شاهزاده، یک معمار همه فن حرف را برگزیدهاید. صفحات جذاب و خوشرنگ آنتریوم باعث شده این گل، به انتخاب اول طراحان منظر و معماران داخلی برای طراوت و برجستگی فضا تبدیل شود.

قیمت:

۶۱۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

طریقه نگهداری:

آنتریوم نازنین ما از تابش مستقیم آفتاب رنج میبرد، بهترین نور برای او نور غیرمستقیم کنار پنجره است. در بهار و تابستان بین دو آبیاری خاک گلدان حتما باید خشک باشد، هفته ای یک بار آبیاری، در زمستان کفایت می کند. این گلدان به رطوبت زیادی احتیاج ندارد، با ریختن آب در زیر گلدانی سنگریزه دار رطوبت دائمی و پایدار ایجاد کنید، مواظب باشید ته گلدان با آب در ارتباط نباشد. در مورد غبارپاشی نیز این نکته را مورد نظر قرار دهید که در شش ماهه نخست سال تقریبا هر روز آن را غبارپاشی کنید و در فصول بعد یکبار در هفته رطوبت برگ ها را حفظ می کند. برای تمیز نمودن برگ های زیبای گلدان آنتریوم از پارچه مرطوب استفاده کنید، در صورت نیاز به مواد براق کننده شیمیایی فقط هرماه یکبار استفاده کنید.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم 1 غلاف
گلدان فلزی قرمز 1 عدد