گلدان آنتریوم تویین

آنتریوم دوقولو با گلدان فلزی


آنتریوم از محبوب ‌ترین و جذاب‌ترین گیاهان زینتی است. آنتریوم تویین دو آنتریوم همزاد است که در گلدان فلزی قرمز رنگ جا خشک کرده اند. این گلدان زیبا میتواند احساس شادی و خوشبختی را برای شما به ارمغان بیاورد، شهرت این گل به مهمان نوازی است پس می‌توانید با قرار دادنشان روی میز، از یک مهمان ویژه پذیرایی گرمی به عمل آورید یا با هدیه دادنش به عزیزان موجی از شور را پراکنده کنید. رنگ قرمز این گل را به عشق تان هدیه دهید، گلبرگ‌های قلبی شکل گل آنتریوم برای عشق‌تان یادآور قلب سرشار از عشق شما خواهد بود. رنگ سفید این گل را می‌توانید برای کسی که فرد بسیار خاصی برای شما که سرشار از خلوص و بی‌گناهی است هدیه دهید، آن شخص می‌توان می‌توانید خودتان باشید

قیمت:

۶۶۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

طریقه نگهداری:

آنتریوم نازنین ما از تابش مستقیم آفتاب رنج میبرد، بهترین نور برای او نور غیرمستقیم کنار پنجره است. در بهار و تابستان بین دو آبیاری خاک گلدان حتما باید خشک باشد، هفته ای یک بار آبیاری، در زمستان کفایت می کند. این گلدان به رطوبت زیادی احتیاج ندارد، با ریختن آب در زیر گلدانی سنگریزه دار رطوبت دائمی و پایدار ایجاد کنید، مواظب باشید ته گلدان با آب در ارتباط نباشد. در مورد غبارپاشی نیز این نکته را مورد نظر قرار دهید که در شش ماهه نخست سال تقریبا هر روز آن را غبارپاشی کنید و در فصول بعد یکبار در هفته رطوبت برگ ها را حفظ می کند. برای تمیز نمودن برگ های زیبای گلدان آنتریوم از پارچه مرطوب استفاده کنید، در صورت نیاز به مواد براق کننده شیمیایی فقط هرماه یکبار استفاده کنید.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم 2 غلاف
گلدان فلزی سرخ 1 عدد