خرید پکیج یلدای گل موژان

پکیج یلدای گل موژان


گندم در فرهنگ و آیین مردم سراسر جهان، علی‌الخصوص ایران، جایگاه ویژه‌ای دارد. این دانه‌های زیبا که به سان اعضای خانواده‌ای پاک و صمیمی یکدیگر را در آغوش گرفته‌اند، غذای غالب مردم جهان هستند. گندم نماد برکت زندگیست و به دلیل تکثیر و به بار نشستن سخاوتمندانه‌ای که دارد، نماد باروری شده است.
از سوی دیگر نرگس گلیست که در فصول سرد سال به گل می‌نشیند و آن هنگام که گل‌های محدودی می‌رویند، نرگس‌ها شکوفه می‌کنند. نرگس نماد امید است، این گل در روزهای سخت و سرد زمستان می‌آید تا یادمان بیندازد که به بازگشت بهار و دیدن کل و شکوفه‌ها امیدوار باشیم. این گل مقاوم نماد امید به آینده است و در کنار گندم‌ها، امید به برکت و باروری را نشان می‌دهد.
این پکیج شامل گلدان گل ترنج، 2 عدد انار سفالی، 2 عدد چوب دارچین، یک بسته شیرینی ماکارون، 2 عدد گل پنبه و انار نمدی در یک سبد حصیری جای گرفته است.

قیمت:

۳۲۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در بسیاری از شهرهای ایران بردن هدیه در شب یلدا به منزل تازه عروس جز رسوم رایج است. اگر در خانواده شما نیز این رسم رایج است، برای کادو شب یلدا عروس و داماد جدید خانواده، این پکیج را تهیه کنید. در این مجموعه زیبا، علاوه بر داشتن بسیاری از آیتم های یلدایی، ظاهری شیک و زیبا دارد. سبد چوبی بسیار با کیفیت که کاربردهای مختلفی میتواند داشته باشد و گلدان شیشه ای نرگس، این مجموعه را خاص تر کرده اند. با خرید هدیه یلدا از گلیتال، با یک تیر دو نشان بزنید. در یک خرید هم گل بگیرید و هم شیرینی. با اینانتخاب، خاص بودن سلیقه خود را نشان دهید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل نرگس 25 شاخه
گل زنبق 15 شاخه
گلدان شیشه ای 1 عدد
گلدان شیشه ای گرد کوچک 1 عدد
انار سفالی 2 عدد
شیرینی ماکارون 1 بسته 6 تایی
شمع 1 عدد
چوب دارچین 1 عدد
فال حافظ 1 عدد
گل پنبه 2 عدد
گل درخت کاج 1 عدد
سبد حصیری 1 عدد