خرید پکیج یلدای سها


نرگس نماد تجدید دوباره، انگیزه و نشاط است. چرا که بارها و بارها بازسازی و رشد می‌کند. به همین دلیل ، بزرگان آن را نمادی از تجدید انرژی و چیزی می‌دانستند که اگر می‌خواهید زندگی خود را از نو شروع کنید و همه اتفاقات قبلی را پاک کنید، باید به آن توجه کنید. پکیج یلدای سها رستاخیز نرگس‌هاست. نرگس یلدایی جلال شب یلدا را دوچندان می‌کند. یک پکیج روستیک با گلدانی حصیری است. نرگس نماد آرزوهای خوب بوده و احترام شما به گیرنده آن را نشان می‌دهد. نرگس سفید که به نرگس شیراز معروف است گلی زمستانی است که این شب را به بهترین شکل رویایی می‌کند.

۹۹۷,۰۰۰ تومان

قیمت:

۸۳۰,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

 نرگس گلی است که در فصول سرد سال به گل می‌نشیند و آن هنگام که گل‌های محدودی می‌رویند، نرگس‌ها شکوفه می‌کنند. نرگس، نماد امید است، این گل در روزهای سخت و سرد زمستان می‌آید تا یادمان بیندازد که به بازگشت بهار و دیدن گل و شکوفه‌ها امیدوار باشیم. این گل مقاوم، نماد امید به آینده است و در کنار گندم‌ها، امید به برکت و باروری را نشان می‌دهد.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل نرگس 30 شاخه
سبد حصیری 1 عدد
ژیپسوفیلا 1 دست