پکیج سبز تاینی

یشم های سبز برای روی میز


پکیج تاینی برای خانه ای کوچک مجردی و میزهای اداری بسیار مناسب است. این پکیج از یک زاموفیلیای کوچک و یک پدیلانتوس زیبا تشکیل شده است. گیاه پدیلانتوس گیاه آپارتمانی نسبتا جدیدی است که طرفداران خاص خود را دارد. این گیاه سرما دوست، در تابش نور می تواند رنگ فوق العاده ای به خود بگیرد و گیاهی شاداب و سرحال باشد. گلدان پدیلانتوس را می توان در فضاهای داخلی نورگیر و یا در محیط باز نگهداری کرد. . زاموفیلیا نیز به نور و دمای خاصی نیاز ندارد و نسبت به شرایط محیط  کمترین واکنش را نشان می‌دهد. زی‌ زی برگ‌هایی با قدرت جذب بالا دارد. این برگ‌ها به شکل بسیار ضخیم هستند. این گل یک تصفیه کننده هوای قهار است و با برگ‌های جذابش فضای زندگی شما را سحرآمیز می‌کند.

قیمت:

۱,۰۲۳,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

دمای مناسب برای گلدان زاموفیلیا بین ۱۵ الی ۳۰ درجه سانتیگراد است. در صورت گرم شدن بیشتر محیط نگهداری گل باید با اسپری آب برگ‌ها را غبارپاشی کنید. دشمن خونخوار این گیاه آبیاری زیاد است. زی زی مکان‌های روشن را دوست دارد ولی در جاهای کم نور هم می‌تواند به زندگی خود ادامه دهد. برای پدیلانتوس نیز نور زیاد و غیر مستقیم (با تابش نور برگ ها رنگی می شوند). دمای هوای خنک با جریان کامل هوا آب پس از خشک شدن خاک مناسب است.

نکته : در فضاهایی که از نور کم برخوردارند برگ‌ها و ساقه گلدان زاموفیلیا برگ باریک می‌شود و نور زیاد باعث کلفت شدن برگ‌ها را به همراه دارد. در ضمن نور آفتاب برگ‌هایش را می‌سوزاندو پوسیدگی ریشه حاصل از آبیاری زیاد مهمترین آفت آن است.