سبد گل گلسان

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


سبد گل گلسان یک سبد گل چشم نوازاست. زیبایی و دلربایی در این محصول به کمال رسیده و شکوه یک ماجراجویی ساده دوست داشتنی را شایسته‌تر جلوه می‌دهد.این سبد از 10 عدد رزسفید و تعدادی میخک سرخ تشکیل شده که نشان کمال و سزاواری و صلابت است. سافو از شاعران یونانی سده هفتم پیش از میلاد، در شعری، رز را به عنوان ملکه گل‌ها توصیف کرده‌است. در داستانهای کهن و قدیم هندی گل سفید به منزله دلپذیری ، خدای مهر معرفی شده بود. در پای رزها  میخک قرار گرفته است. این گل زیبا نماد پاکی، زیبایی و اعتماد است. اگر به مراسم عروسی می روید یا برای فردی محبوب میخواهید گل بخرید از سبد گل گلسان استفاده کنید.

قیمت:

۶۰۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

گل میخک یکی از اولین گل‌های کشت شده در تاریخ جهان شناخته می‌شود. گل میخک به گل خداوند مشهور است، شما می‌توانید فضای خانه خود را با گل میخک آغشته کنید و تحت تاثیر افسون این گل رویایی لحظات زندگی روزانه خود را روحانی کنید.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز سفید 10 شاخه
میخک قرمز 2 بسته
برگ شمشیری 3 عدد
برگ اسپارتوس 2 بسته