خرید سبد گل هیما


همانطور که می‌توان هر کادویی را به شکل‌های مختلف بسته بندی و یا به قولی کادوپیچ کرد، گل‌ها را نیز می‌توان به شکل‌های مختلفی آراست. می‌توان گلی را در سبدی گذاشت و آن را به گل مناسب خواستگاری تبدیل کرد و یا می‌توان همان گل را روی تاج گل گذاشت و تاج گل ترحیم درست کرد.
هنگام خرید اینترنتی گل، علاوه بر اینکه باید به نوع و پیام هر گل توجه داشت، باید به نحوه آراستن گل نیز توجه کرد. به طور مثال سبدهای گل برای خواستگاری، به عنوان هدیه تجاری، برای تبریک در جلسات دفاع و ... مناسبت هستند. از سوی دیگر دسته‌های گل برای نشان دادن توجه، علاقه، برای استفاده در جلسه اول خواستگاری و عیادت بیماران مناسب‌تر هستند. 
سبد گل پیش روی شما با رنگ‌های شاد و گل‌های تازه، هدیه ای بسیار مطلوب برای خواستگاری ست و شک نکنید که این گل سال‌ها در ذهن مخاطب نقش خواهد بست. این گل را می‌توانید به همکاران و شرکای تجاری خود نیز در مناسبت‌های مختلف هدیه کنید.

قیمت:

۱,۴۸۶,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

هیما، یک سبد گل خاص است. این سبد در عین سادگی، بی نهایت با وقار و زیباست، سبد هیما، شایسته جشن ها و ضیافت هاست، این سبد با آنتریوم های بنفش گیراتر به نظر می رسد و با توجه به خطوط منحنی موجود در آن پیام مهربانی را منتقل می کند. لیلیوم در این سبد حضوری برجسته دارد و آلسترها، شور منحصر به فردی را به اجرا می گذارد. سبد هیما یادبود شما را در یاد مخاطبانتان ماندگار می کند و سادگی و بی آلایشی روحتان را به نمایش می گذارد. هیما به معنای بانوی عاشق ست.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم ۴ شاخه
لیلیوم ۱ شاخه
آلسترومریا ۳ شاخه
برگ و اسفنج
سبد گل