خرید سبد گل نیکی

هدیه بهاری باطراوت


رویایی بودن و ایجاد تخیل از تخصص های سبد نیکی است. ارکیده، آنتریوم و لیلیوم اورینتال سه عنصر باشکوه و جذاب این محصول است. ارکیده های بنفش و سفید، طبیعت زنده بهاری را در این محصول تداعی می کند. این سبد، سرشار از صلح و دوستی است و می تواند پیامی بر دوست داشتن شما باشد در رویدادهای دوستانه و قرارهای امید بخش و صمیمی. برای نشان دادن توجه، معصومیت و علاقه بی حد و حصر نیز ارکیده را فراموش نکنید. حقیقت جالبی که در مورد ارکیده وجود دارد این است که این گل شگفت انگیز آرامش و سکوت را به محیط می‌آورد.

قیمت:

۳,۲۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

ارکیده‌ها ضمن تنوع بیش از حد، روزگارانی بسیار کمیاب بوده اند و همین موضوع باعث شده گل‌هایی بسیار لوکس به حساب آیند. ارکیده برای هر مناسبتی جزو انتخاب هاست ؛ترکیب با  آنتریوم و دیگر گلها طرح های منحصر به فردی را ایجاد می کنند. لیلیوم یک حس لطیف را در شما ایجاد  و شایستگی هدیه شمارا دوچندان می‌کند. احساس‌برانگیز بودن مشخصه این محصول است.


* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم 11 شاخه
ارکیده 28 غنچه
لیلیوم اورینتال 5 غنچه