سبد گل ناتالی

تُنگی از رنگ‌ها


رنگین کمانی از خوش‌رنگ ترین گل‌ها، تنها حرفی است که می‌توان درباره سبد گل ناتالی گفت. این محصول دلربا و لطیف از میخک، قرنفیل، فرزیا، داوودی سبز، داوودی بنفش و ساکولنت تشکیل شده. انفجار رنگ‌ها با یک ترکیب بندی مناسب که دریک تنگ جذاب قرارداده شده بسیار جذاب است. این پیوستگی رنگ با آینه های کوچک تنگ،  آرایه‌ای رمانتیک را به مخاطب منتقل می‌کنند. سبد گل ناتالی هم حسی به مثابه یک بغل گل‌های باطراوت دشت را الغا می‌کند. که برای تمام عزیزانی که موفقیتی کسب کرده‌اند مناسب است. مخاطب هرروز با دیدن این محصول؛ در گوشه ای از فضای زندگی‌اش، احساس نو شدن می‌کند.

قیمت:

۱,۲۸۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

گل میخک به گل خداوند مشهور است، شما می‌توانید فضای خانه خود را با گل میخک آغشته کنید و تحت تاثیر افسون این گل رویایی لحظات زندگی روزانه خود را روحانی کنید. فرزیا نماد معصومیت، اعتماد، دوستی و شیرینی و گلی مناسب برای هدیه کردن به دوستان است. از این گل در گلدان‌ها و بطری‌های با دهانه باریک جهت آراستن روی میز، مثل میز رستوران، استفاده می‌شود. در بسیاری از گل‌آرایی‌ها از فرزیا جهت اضافه کردن عطر به فضا استفاده می‌شود و داوودی با لطافتش احساسات رمانتیک را هدیه می‌کند.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
میخک 1 بسته
قرنفیل 2 بسته
فرزیا 1 بسته
داوودی سبز 1 بسته
داوودی بنفش 1 بسته
ساکولنت 3 بسته
تنگ بلور (طرح شکسته) 1 عدد