سبد گل ماه‌جون

سبد گل رز برای مناسبت‌های ویژه در رنگ‌های صورتی، سفید و آبی


سبد گل ما‌ه‌جون؛ در طیف رنگ‌های صورتی، آبی و سفید قابل عرضه است. با چینش زیبایی از گل‌رز و قرنفیل، یک کانسپت مدرن را در خود جای داده است. بطوریکه به جای سبد، از سطل گل به عنوان قالب استفاده شده. ماه‌جون، بسیار با طراوت و دلپذیر است.

این محصول در ابتدا برای کانترهای نمایشگاهی طراحی شده بود؛ اما از سوی مشتریان غیرشرکتی نیز مورد استقبال قرار گرفت. ترکیب‌بندی گل‌های رز در طیف آبی، صورتی و سفید ، در کنار قرنفیل و خوشه‌های گل‌انگوری؛ مجموعه‌ای جادویی را بوجود آورده است. سبدگل ماه‌جون بر مبنای سفارش در رنگ‌های دیگر هم قابل عرضه می‌باشد.

این محصول بسیار لاکچری است و برای مناسبت‌های مختلف مانند، ولنتاین، خواستگاری، تبریک موفقیت‌ها شایسته است. در عین حال کارایی فوقالعاده این اثر در افتتاحیه‌های، کانترهای فروش لاکچری، شوروم‌ها، مناسبت‌های شغلی برجسته‌تر است.

قیمت:

۱,۸۴۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبدگل ماه‌جون، گل رز( پادشاه گل‌ها ) را در رنگ‌های بسیار مدرن در خود جای داده است. رز نماد احساسات شگفت‌انگیز و شناسه محبوبیت و آرزوهای خوب است. رزها به طور خیره کننده‌ای زیبا هستند و بوی بی‌نظیری دارند. این حجم از ظرافت، زیبایی و کمال در کمتر گلی یافت می‌شود. انرژی موجود در این محصول بسیار بالاست، چراکه در اولین نمایش آن در نمایشگاه بین‌المللی توجهات بسیاری را به خود جلب کرد. یک سطل روستیک در کنار چینش هوشمندانه با ترکیب‌بندی رنگ‌های جدید رز، این محصول را تبدیل به یک کالای لاکچری و پست‌مدرن کرده است.


* نکته: این محصول، قابلیت سفارشی‌سازی بر مبنای رنگ‌های مختلف گل رز را دارا می‌باشد

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز 18 تا 20 شاخه (در رنگ های سفید، صورتی و آبی)
قرنفیل 6 شاخه
دونه انگوری 8 شاخه
سطل فلزی روستیک 1 عدد