سبد گل ماهک

یک بغل لیلیوم بهاری


این محصول با رنگی ثابت یک سبد گل ساده و جذاب است. لیلیوم صورتی تمام فضای این سطل گل را دربر گرفته است. این اثر برای دوستانی که به خانه جدید نقل مکان کرده اند بسیار مناسب است. و همچنین یک هدیه سزاوار و ساده برای کسانی که محل کارشان را نو کرده اند و یا مشغول افتتاح کسب و کارند. زیبایی و احساس شاخصه این محصول است. بی خود نیست که برخی این گل زیبا را لیلی شرقی نامگذاری کرده اند. دراین گل منحصر به فرد شما از یک صورتی ملایم به یک صورتی پر رنگ در حرکتید تا معنای عشق را با تمام وجود دریافت کنید. این ویژگی  مراقبت، محبت و عشق بی قید و شرط را منتقل می کند احساسات گرم و آرامش بخش را با تقدیم این گل می توانید به عزیزترین خود نشان دهید.

قیمت:

۷۴۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

لیلیوم نماد ازخودگذشتگی و فضیلت است. یونانیان باستان لیلیوم را بسیار دوست داشتند و از آن به عنوان یک گل قابل احترام و شگفت‌انگیز یاد می‌کردند. این گل سمبل همسر خدایان یونان؛ هرا است که نشانه زایش و باروری است. لیلیوم یکی پرطرفدا ترین گل‌های جهان هستند. لیلیوم با شکوفه هایی بزرگ و گلبرگ های تماشایی، همیشه چشم ها را خیره می کنند. به غیر از ظاهر فریبنده و رنگ های خاص، آنها عطری خاص را تولید می کنند که می تواند فضای یک اتاق را پر کند و همه را با هر دو ظاهر خیره کننده و عطرهای زیبا مسحور کند.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم صورتی 1 بسته
سطل گالوانیزه 1 عدد