خرید سبد گل مارگارت


این سبد جذاب با طیف رنگی زرد و نارنجی، ترکیبی جسورانه از انواع گل است. این ترکیب گرم و پر انرژی، یادآور آتش است و می‌تواند پیام عشق آتشین شما را به دیگران برساند. از طرفی این سبد می‌تواند برای هر مناسبت شادی در تابستان یا نیمه اول پاییز مورد استفاده قرار گیرد. ترکیب شگفت انگیز گل‌های کلاسیک سفید و گل‌های آتشین می‌تواند روز هر مخاطبی را روشن کند و انرژی را تا چندین روز به او هدیه کند. معمولا گل‌های سرخ نماد عشق هستند و گل‌های زرد نماد دوستی.
 

قیمت:

۷۷۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

از این رو گل‌های نارنجی با رنگ میانه، دوستی و عشق را توامان نمایش می‌دهند و برای هدیه به عزیزترین دوستان جهت ابراز علاقه، تشکر و تبریک بسیار مناسبند.
برای نشان دادن جسارت و خلاقیت به شرکای تجاری خود نیز می‌توانید این سبد را در نظر داشته باشید و در زمان دلخواه آن را به صورت آنلاین از گلیتال سفارش دهید و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.