خرید سبد گل لاوین


این سبد جذاب با طیف رنگی ارغوانی و صورتی، ترکیبی عاقلانه و احساسی از انواع گل است. این ترکیب گرم و پر انرژی، یادآور مهر و محبت است و می‌تواند پیام خالصانه ی شما را به دیگران برساند. ترکیب شگفت انگیز سبد گل‌های کلاسیک سفید و صورتی و گل‌های ارغوانی می‌تواند روز هر مخاطبی را روشن کند و انرژی را تا چندین روز به او هدیه کند.  برای نشان دادن جسارت و خلاقیت به شرکای تجاری خود نیز می‌توانید این سبد را در نظر داشته باشید و در زمان دلخواه آن را به صورت آنلاین از گلیتال سفارش دهید و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

قیمت:

۶۴۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

لاوین رنگین کمانی از رنگ‌هاست این سبد با حضور آنتریوم، رز، داوودی جلوه بی نظیری پیدا کرده و با یک سبد حصیری شمایل یک سبد گل روستیک و جذاب را به خود گرفته. لیلیوم توانسته نماد احساسات پاک و ناب باشد، عنوان نماد گل ملی کشور واتیکان را به خود اختصاص داده است. پرواضح است که این گل زینتی در سرتاسر جهان محبوب و پرافتخار است.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم اورینتال 3 شاخه
رز مینیاتوری یک بسته
میخک یک بسته
داوودی یک بسته