سبد گل سمن

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


سبد گل سمن با پایه یک گلدان سفالی سفید روشنایی را به رویدادها و مخاطبان شما هدیه می‌دهد. این محصول از ترکیب رز ممتاز هلندی و رز مینیاتوری تشکیل شده و در کنار آن برگ‌های دلربای پایپیتال قرار دارد. در یونان باستان رز را متعلق به آفرودیت، الهه عشق می‌دانند که همیشه تاجی از رز دور موهای خود داشت و آفرودیت در پایان زندگی عشقی خود، معشوقش آدونیس را غرق در وان پر از خون و گلبرگ‌های رز سرخ یافت. همین افسانه رز را به نماد عشق ابدی تبدیل کرد. برخی مسیحیان نیز معتقدند اولین رز سرخ از مزار مسیح برآمده است.
این محصول برای تبریکات مرسوم و هدیه تولد مناسب است، علاوه بر آن یادبود مناسبی برای عیادت بیماران نیز هست. در تاثیر گل و گیاه بر بهبود شرایط روحی بیمار هیچ شکی نیست.

قیمت:

۴۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در روانشناسی رنگ ، صورتی نشانه امید است. این یک رنگ مثبت الهام بخش احساسات گرم و آرامش بخش است، حسی که همه چیز خوب خواهد بود. صورتی انرژی های عاطفی ما را آرام و اطمینان می دهد و احساس خشم ، پرخاشگری ، نارضایتی ، ترک و غفلت را کاهش می دهد. مطالعات تایید کرده اند که قرار گرفتن در معرض مقادیر زیادی صورتی می تواند تأثیر آرام بخش بر اعصاب بگذارد.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز هلندی 15 عدد
رز مینیاتوری 1 بسته
برگ شیشه‌شور 3 عدد
گل پایپتال 3 عدد