سبد گل تیدا

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


گل‌ها بهترین پیام آوران علاقه و توجه به عزیزان هستند و در شرایط گوناگون غم و شادی، لبخند را بر لبان شما می‌آورند. سبد گل تیدا چشم نوازی خاصی دارد. برگ‌های براق آنتریوم در کنار رز سفید جلوه محشری پیدا کرده است. گل آنتریوم با گل های قلبی شکلش نماد مهمان نوازی، شادی و فراوانی است. رنگ سفید نشان دهنده ی پاکی و بی گناهی، رنگ قرمز نشان دهنده ی عشق و علاقه و رنگ صورتی نشان دهنده ی عشق مادرانه و اشتیاق است. مفهوم گل های آنتوریم به گونه ای است که می توانید از این گل در میهمانی هایتان و برای تبریک در موقعیت های ارتقای شغلی و فارغ التحصیلی استفاده کنید.اگر در محل کار خود برای یکی از همکارانتان رخداد جدیدی پیش آمده و می‌خواهید توجه خود را به وی نشان دهید، این سبد را به شما پیشنهاد میکنیم. خواه رخداد به دنیا آوردن فرزندی باشد خواه موفقیتی تجاری، این سبد برای هر شرایطی مناسب است. 

قیمت:

۵۳۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اگر می خواهید توجه خود را به کسی نشان دهید، آنتریوم به شما کمک خواهد کرد. این گلبرگ زیبا، بافتی شبیه چرم براق دارد و با گل های دیگر بسیار متفاوت هست. همین بافت به طولانی شدن عمر گل کمک می کند. سبد گل تیدا، یکی از باشکوه ترین انواع آرایش برای گلهاست که ضمن زیبایی، شکوه خاصی دارد و هدیه ای بسیار جذاب است.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم سرخ 5 شاخه
رز سفید 6 شاخه
برگ عبایی 2 برگ
ریش بابا نصف یک دسته