باکس نرگس طُرقه

باکس 50تایی نرگس شیراز


گل‌های نرگس به رنگ سفید، زرد و نارنجی مزین شده و دارای دو نوع کم پر و پُر پر است. نرگس زرد نماد احساساتی نظیر رشد و رویش مجدد و فرا رسیدن بهار زندگی است و به راحتی می‌تواند اینگونه عواطف را بروز دهد. نرگس که با نام علمی Narcissus شناخته می‌شود، نام خود را وام‌دار نام یکی از اساطیر یونان است. نرگس، این شکوفه زیبا، معانی و نمادهای متفاوتی را در بستر فرهنگ‌های مختلف، بخود گرفته است. این نمادها که اغلب جلوه‌ای مثبت دارند. باکس 50 تایی نرگس طرقه یک هدیه بی‌نظیر برای شب‌های طولانی زمستان و خاصه شب یلدا است. 

۱,۲۱۳,۰۰۰ تومان

قیمت:

۹۳۳,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

شکوفه های نرگس، ناخودآگاه احساس رضایت و شادابی را به ارمغان می‌آورند. در بررسی نماد و مفاهیم گل‌ها به راحتی می‌توان به احساساتی که در اولین لحظه رویت آنان به دست می‌آید، تکیه کرد. این احساسات آنقدر عمیق و ملموس هستند که به راحتی می‌توانند مفهوم آن گل را برسانند. نرگس با شکوفه‌های ظریف و زیبای خود، شما را به دنیایی از لطافت، نازکی، امید و علاقه می‌برد. پس اگر احساس آزردگی و رنجش می‌کنید، حال خود را با خرید یک دسته گل نرگس، خوب کنید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
نرگس شیراز 50شاخه