خرید گل بنفشه آفریقایی فرسیما


اگر روی میز کار خود به اندازه یک لیوان چای جای خالی دارید، درنگ نکنید و آن جای خالی را به فرسیما اختصاص دهید. این گل کوچک که یک بنفشه آفریقایی مینیاتوری است چیزی در حدود همان لیوان فضا نیاز دارد. گیاهی زیبا و با دوام که به نوری متوسط احتیاج دارد و با فیتیله ای که در گلدان قرار دارد آب مورد نیاز خود را از هر ظرف دیگری یا حتی از زیر گلدانی خود می گیرد. این بنفشه یکی از انواع بنفشه آفریقایی مرغوب یا اسم دار است که نسبت به سایر گونه های بنفشه آفریقایی کمیاب‌تر است و به راحتی پیدا نمی شود.

با جدا کردن یکی از برگ های این گل زیبا می توانید گلدانی جدید درست کنید و با مراقبت از گل کوچک خود، شاهد رشد و شکوفه دادن آن باشید. برای آشنایی با روش نگهداری بنفشه آفریقایی، مقاله مربوطه را در گل پدیا مطالعه کنید. 

۱۷۹,۰۰۰ تومان

قیمت:

۱۴۳,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اگر قبلا گل بنفشه آفریقایی داشته‌اید، می دانید که این گل عطش تکثیر و پرورش را در دل صاحب خود می اندازد. بنفشه ها به دلیل راحتی در تکثیر و ریشه دادن، شما را ترغیب می کنند تا از آن گلدان های جدیدی بسازید. این گل ظاهر شگفت انگیزی نیز دارد و به عنوان هدیه بی نظیر است. اگر بنفشه آفریقایی فرسیما را برای خود بخرید، می توانید حتی برگ های آن را نیز هدیه بدهید. افراد آشنا با بنفشه می‌دانند که فرسیما یک بنفشه معمولی نیست. این گل یک بنفشه آفریقایی کالیته دار با نژاد مرغوب به حساب می آید و به ندرت در بازار و گلفروشی‌های معمولی یافت می شود. 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
نور زیاد و غیر مستقیم
آب آبیاری از زیر با فیتیله
دما دمای مناسب برای زندگی انسان