خرید سبد گل شیفته


یکی از گل هایی که به عنوان نماد بی بدیل دوستی، وفاداری و پایداری است، آلسترومریاست. گل آلسترومریا یا به اختصار آلستر یکی از گل های پرطرفدار در ایران است. آلسترها روی هر شاخه چند شکوفه کوچک و ظریف دارند که در عین نازک بودن گلبرگ ها، عمری شگفت انگیز دارد. گیاهی جذاب که می تواند چندین روز اطراف شما را زیبا کند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که به عطر و بوی گیاهان حساسیت دارند، آلستر بهترین جایگزین سایر گیاهان است. این گل هیچ بو و گرده ای ندارد و حتی برای استفاده در بیمارستان و رستوران و در منازلی که کودک دارند بسیار مناسب است. 

با خرید سبد گل طبیعی شیفته این نماد وفاداری را به عزیزان خود تقدیم کنید. این سبد با شاخه های طبیعی و برگ های سبز زیبا تزیین شده است و طرحی نوآورانه دارد. اگر قصد خرید سبد گل رنگین تر دارید، سبد گل پریسان مشابه شیفته است و چند آنتریوم اضافه دارد. 

قیمت:

۵۳۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل شیفته، به عنوان هدیه روز مادر، هدیه سالگرد ازدواج و یا هدیه تولد به عزیزان و دوستان انتخابی شایسته است. این سبد را به صورت اینترنتی خریداری کنید تا در زمان مطلوب شما به دست مخاطبتان برسد.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.