خرید ... | گلیتال

خرید سبد گل دیبا


سبد گل دیبا مجموعه ای رنگین مملو از گل های آلسترومریا مرغوب و گل معطر فرزیا است. آلسترومریا نماد دوستی پایدار و وفاداری است و می تواند وفادار بودن شما به مخاطب را به او یادآور شود. آلسترومریا بر روی هر شاخه گل هایی کوچک و ظریف، اما بسیار مقاوم دارد که معمولا تا ده روز عمر می کنند. در کنار آن گل های فرزیا قرار گرفته اند که به واسطه ظاهر زیبا و عطر فوق العاده خود شهرت بسیاری یافته اند. فرزیا پایه بسیاری از عطرهای فرانسوی مشهور جهان است. می توانید با خرید اینترنتی گل فرزیا محیط اطراف خود را خوشبو کنید. 

در سبد گل دیبا علاوه بر آلسترومریا و فرزیا، چند ساکولنت استفاده شده است. ساکولنت یکی از خانواده های مشهور کاکتوس است و استفاده از آن در گل‌آرایی‌ها یکی از ترندهای مورد علاقه طراحان است.

۲۱۷,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۰۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل دیبا را به عنوان هدیه روز زن یا کادوی روز مادر، هدیه تولد برای خانم ها، کادوی سالگرد ازدواج و یا هر مناسبت دیگری استفاده کنید.