خرید گل جانان


بنفشه های آفریقایی از محبوب ترین گیاهان آپارتمانی هستند. گیاه کوچک با گل های ریز و زیبا و برگ ها و گلبرگ های مملو از دانه های ریز اکلیلی. چه چیزی ازین بهتر که یک گیاه آپارتمانی با نگهداری ساده و گل های زیاد در منزل نگهداری کرد؟ گلی که به سادگی تکثیر می شود و می توان از هر برگ آن گلدانی مستقل درست کرد. با شروع یک گلدان می توان تعداد زیادی بنفشه آفریقایی پروش داد و گلخانه ای کوچک در منزل درست کرد. 

روش نگهداری بنفشه آفریقایی بسیار ساده است و با اندک توجهی می توان گلدانی پر گل و شاداب داشت. جانان یکی از انواع بنفشه آفریقایی اپتیمارا است که جز بنفشه های اسم دار و مرغوب به حساب می آید و نمی توان به راحتی آن را از هر جایی پیدا کرد. به همین دلیل هدیه ای بسیار لوکس به شمار می رود. گلدان خاص و ویژه این بنفشه که از نوعی صدف دریایی است، زیبایی و لوکس بودن آن را دو چندان کرده است. 

در حال حاضر خارج از فصل می باشد
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

جانان را می توانید برای خودتان و یا عزیزانتان تهیه کنید و در فضایی با نور متوسط نگهداری کنید. این گیاه مراقبت زیادی نیاز ندارد و با مطالعه نحوه نگهداری آن در گل پدیا، می توانید از سلامت گلدان خود مطمئن شوید. 

محصولات پر فروش