خرید سبد گل آلاله

هدیه بهاری باطراوت


سبد گل طبیعی آلاله یکی از رنگین ترین سبدهای گلیتال است. این مجموعه زیبا که با رنگ های صورتی و سفید طراحی شده است، تم زنانه خاصی دارد و برای هدیه کردن به بانوان انتخابی هوشمندانه است. گل اصلی این سبد، لیلیوم اورینتال است که عطری بی نظیر دارد و شکوه ویژه ای به این مجموعه بخشیده است. گل های جانبی سبد داوودی، فرزیا، میخک و رز است و می توان گفت تنوع بالای گل های موجود در سبد وجه تمایز آن با سایر طرح های گل‌آرایان گلیتال است. 

چیزی که به این مجموعه زنانگی بخشیده است، شاخه ای از گل ارکیده فالانوپسیس مرغوب است که در بالای سبد خودنمایی می کند. ارکیده لوکس ترین گل موجود در بازار ایران است. این گل لاکچری وارداتی، کمیاب است و به ندرت در سبدها استفاده می شود. در صورتی که سبدی با ارکیده استفاده کنید، سلیقه خاص خود را نشان می دهید. اگر می خواهید کمتر هزینه کنید، می توانید سبد گل آتوسا را انتخاب کنید که با حذف گل ارکیده به سبدی اقتصادی تبدیل شده است. 

قیمت:

۲,۷۵۰,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل آلاله رنگ هایی شاد دارد و برای مناسبت های شاد بسیار مناسب است. آلاله تم رونگی سفید و صورتی دارد و برای هدیه کردن به بانوان بسیار پیشنهاد می شود. سبک سبدهای مستطیلی و سفید از طرح های جدید به حساب می آیند. اگر می خواهید سلیقه به روز خود را به دیگران نشان دهید، خرید این سبد را به شما پیشنهاد می کنیم. آلاله را می توان برای هدیه تولد، کادوی روز زن، تبریک موفقیت های مختلف و هدیه سالگرد ازدواج انتخاب کرد.

برای افتتاحیه نمایشگاه، فروشگاه و حتی جشن فارغ التحصیلی نیز می توانید روی سبد آلاله حساب کنید. ویژگی جالب این سبد این است که از گل های با پیام واضح مانند رز قرمز در آن استفاده نشده و نیازی نیست برای هدیه کردن آن خیلی محتاط باشید. فقط توجه داشته باشید که اورینتال گلی دارای بوی زیاد است و ممکن است برای افراد دارای حساسیت و محدودیت به خصوص بیماران بستری در بیمارستان مشکل ایجاد کند.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
ارکیده 1 شاخه
لیلیوم اورینتال 2 شاخه
رز هلندی 4 شاخه
فرزیا 7 شاخه
میخک مینیاتوری 3 شاخه
داوودی رشته ای 4 شاخه
داوودی توپی 3 شاخه