همین الان عیدیتو بگیر!

خرید سبد گل آتوسا


میخک یکی از گیاهان بسیار قدیمی است و تاریخ کشت ‌وکار آن بس طولانی است. در ایران کشت میخک از سالها پیش متداول بوده است.
گل میخک هدیه مناسبی برای فردی خاص در زندگی شماست که قصد دارید تمایز و خاص بودن ایشان را به احساس او برسانید .چه بسا هدیه‌ای به خودتان که اولین فرد خاص زندگیتان هستید.
گل میخک قرمز پیام جذبه وعشق را به همراه دارد،این گل را به شخص جذاب زندگیتان هدیه دهید،مثل مادر یا عشق ابدی تان.ترکیب رنگ سفید و صورتی ،احساس عشق خالص و مادرانه را برای شما یا هر مادری به ارمغان می‌آورد.
گل اورینتال به Stargrazer به معنی “طالع بین” شهرت دارد، زیرا نمای گل به سمت بالا می باشد. فصل کاشت این گل بهار و تابستان است و از اواسط تابستان تا اواخر آن به گل می نشیند.
اورینتال نشان از ثروت و شکوه دارد و علاوه بر زیبایی چشم نواز، بوی فوق‌العاده‌ای دارد. این گل را می‌توانید در تمام طول سال تهیه کنید. هر شاخه اورینتال تعداد زیادی غنچه دارد که طی یک هفته همه غنچه‌ها باز خواهند شد. اگر اورینتال را در جای خنک نگهداری کنید، روزهای زیادی گل خواهد داشت. فقط توجه داشته باشید که به گل‌ها ضربه وارد نشود. هر ضربه هرچند ساده می‌تواند گلبرگ‌ها را جدا کند و به گل آسیب بزند این گل در رنگ های زرد، نباتی، سفیذ، صورتی و گلبهی موجود است.
 

۲۳۵,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۰۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.