خرید گلدان بنفشه آفریقایی آذرگون


شاید بتوان گفت بنفشه آفریقایی یکی از متنوع ترین گیاهان آپارتمانی موجود باشد. اگر شما صد مدل از آن هم داشته باشید، باز هم بنفشه ای پیدا می شود که گلی متفاوت داشته باشد. همین تنوع در مدل و رنگ برگ و گل این گیاه دوست داشتنی باعث شده تا علاقمندان به آن، به کلکسیونرهای بنفشه آفریقایی تبدیل شوند. این گیاه میل به نگهداری از سایر اعضای خانواده اش را در دل شما تشدید می کند. تکثیر آن به راحتی از طریق جدا کردن برگ ها انجام می شود و همین سادگی، عادت به تکثیر بنفشه آفریقایی را در شما ایجاد می کند و اگر مایل باشید، در مدتی کوتاه، گلخانه ای کوچک از بنفشه خواهید داشت. جهت آشنایی کامل با نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی، همین لینک را از گل پدیا مطالعه کنید. 

آذرگون، بنفشه آفریقایی اسم دار و کمیابی است که می تواند جلوه فوق العاده ای به میز کار و منزل شما بدهد. بنفشه آذرگون با گل های صورتی نیز وجود دارد که در صورت موجود نبودن این رنگ، رنگ صورتی ارسال می گردد.

۱۴۹,۰۰۰ تومان

قیمت:

۱۲۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

ابعاد: ارتفاع 15 سانتیمتر و قطر 25 سانتیمتر

نور: زیاد و غیر مستقیم

آب: آبیاری از زیر با فیتیله

دما: دمای مناسب برای زندگی انسان

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.