باکس نرگس آویسا

یک بغل نرگس شیراز


باکس نرگس آویسا، محصولی دلربا برای شب‌های طولانی است. در این باکس 50 شاخه نرگس شیراز وجود دارد که عطر محسورکننده‌ای را به مخاطبین شما هدیه می‌دهد. نرگس یکی از زیباترین و خوشبوترین گل‌های موجود در طبیعت است. بوی گل نرگس بسیار خوش و دلنشین است. به همین سبب افراد زیادی به خرید گل نرگس علاقه دارند. نرگس‌‌ها از لحاظ ظاهری شکل‌های متنوعی دارند که در اکثر گونه‌ها رنگ‌های سفید، زرد و بعضا نارنجی به چشم می‌خورد. البته هرکدام از گونه‌های گل نرگس ویژگی‌های خاص خود را دارند. محبوبیت گل نرگس هم به دلیل زیبایی، خواص درمانی و دارویی، زمستانه بودن ، خوش عطر بودن و … می‌باشد. مردم از گذشته های دور از خواص درمانی نرگس‌ها اطلاع داشته‌اند و به همین سبب نسبت به گل نرگس علاقمند بوده‌اند.

۱,۳۰۳,۰۰۰ تومان

قیمت:

۱,۱۰۳,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اساسا هدیه دادن یک گل زیبا، جزو معمول‌ترین روش‌های ابراز احساسات است. نرگس، نماد تولد دوباره و آغاز نو است. لذا می‌تواند سمبل بسیاری از اتفاقات خوشایند و زیبا باشد. زمانی که کودکی متولد می‌شود، رابطه‌ای دوستانه از نو شکل می‌گیرد و یا یک رابطه عاشقانه به ازدواج ختم می‌شود، گل نرگس می‌تواند به راحتی احساسات افراد را با یکدیگر به اشتراک بگذارد.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
نرگس شیراز 50 شاخه