خرید بسته گل میخک و داوودی و لیسینتوس

بسته گل سیسیل شامل گل میخک و داوودی و لیسنتوس


میهمان همیشگی بسیاری از دسته گل‌های زیبا، لیسینتوس است. خواه این دسته گل مجموعه‌ای از چند گل ساده در گلدانی چون سبد گل برلین باشد، خواه دسته گلی با شکوه در دستان یک عروس. لیسینتوس با ظاهری شبیه رز و غنچه‌های فراوان، گرچه در نگاه اول بسیار ظریف به نظر می‌رسد اما گلیست با دوام. به همین خاطر در گل‌آرایی مراسم عقد و ازدواج و یا گل عروس جایگاه ویژه‌ای دارد و زندگی طولانی با دوام برای زوجین آرزو می‌کند.
این گل برای هدیه دادن به دوستان صمیمی‌تر و ابراز علاقه به آنان نیز بسیار مناسب است و با محبت نهفته در وجود خود، گرما و صمیمیت را به محیط اطراف شما به ارمغان می‌آورد. لیسینتوس در سخت‌ترین شرایط به ثمر می‌نشیند و غنچه‌های متعدد آن می‌شکفند و به شما گوشزد می‌کنند که هر سختی، آسانی و شکوه در پس خود دارد. کدام گل است که ظاهر ظریف و دوام مثال زدنی را توامان داراست؟ پاسخ چیزی جز لیسینتوس نیست. این گل‌های خوش قد و بالا شباهت زیادی به ملکه گل‌ها، رز، دارند. لیسینتوس در رنگ‌های جذابی چون سفید، صورتی، شامپاینی، بنفش و حتی دو رنگ کشت می‌شود. گلبرگ‌های خوش رنگ و ظریف، آن را به نماد قدردانی تبدیل کرده است. لیسینتوس هدیه‌ای ایده‌آل برای عشق زندگی شماست.
 

تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال برای گل های اشتراکی رایگان می باشد.
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

لیسینتوس نام خود را از دو عبارت یونانی "گل" و "عروس" گرفته است. و گلی آشنا برای مراسم ازدواج است. این گل نماد عشق و علاقه، آرامش و شناخت است. گل میخک نیز گلی الهی به شمار می‌رود و در این بسته گل اشتراکی پاکی و خلوص را به این عشق می‌افزاید. در این بسته گل که با رنگ‌های آرامش‌بخش و چشم نواز طراحی شده، داوودی‌های کوچک سبز رنگ را مشاهده می‌کنید که چه ساده این ترکیب را جلوه‌ای دیگر بخشیده‌اند. این گل را می‌توان به عزیزان، خانواده، دوستان و همکاران در هر مناسبتی هدیه کرد. لیسینتوس گلی مناسب برای تشکر کردن و ابراز محبت است. می‌توانید آن را برای همکاران، دوستان و خانواده خود سفارش دهید و آن‌ها را غافلگیر کنید. این بسته گل اشتراکی برای آراستن میز کار و میز پذیرایی منزلتان نیز انتخابی شایسته است. در این گلدان رنگارنگ، داوودی، لابه لای لیسینتوس‌ها و میخک ها جا خوش کرده و شادی را به این دسته گل اشتراکی افزوده است و صمیمیت و شادی را توامان گسترش می‌دهد. این گل را به صورت آنلاین تهیه کنید و تمامی این شگفتی را به زندگی خود دعوت کنید.