خرید بسته گل آلسترومریا و لیسینتوس پراگ

بسته گل آلسترومریا و لیسینتوس و رز مینیاتوری


گلدانهایی با ارتفاع کم، صمیمانه‌تر هستند. بسته گل پراگ یکی از پرطرفدارترین محصولات گلیتال است. این مجموعه زیبا با گردهم‌آوری لیسینتوس، داوودی و آلسترومریا با رنگ های چشم نواز، بسته دلچسب ساخته است و با دعوت کردن رز مینیاتوری به این جمع، بوی سرمست کننده آن را دو چندان کرده است. 
این بسته گل برای نشان دادن علاقه و توجه به عزیزان و دوستان بسیار مناسب است. برای عیادت بیماران نیز می توانید از آن استفاده کنید. البته سبدهای این چنینی برای تبریک تولد بسیار پرکاربرد هستند.

تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال برای گل های اشتراکی رایگان می باشد.
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

 سایز کوچک این گل از آلسترومریا تشکیل شده که نماد رفاقت و وفاداری است و در سایز متوسط آن لیسینتوس به مجموعه اضافه شده است. لیسینتوس نماد عشق است و آرامش و در کنار آلسترومریا، توجه ویژه و دوستانه را نشان می‌دهد.

 در بزرگترین سایز این بسته گل اشتراکی، رز مینیاتوری نیز به ضیافت دعوت شده است و سبک گل را عاشقانه‌تر می‌کند. اگر قصه هدیه کردن آن را به دوستان و یا همکاران خود دارید، سایز متوسط و اگر قصد هدیه کردن به خانواده یا محبوب خود دارید، سایز بزرگ را انتخاب کنید.