خرید بسته گل فلورانس

بسته گل فلورانس شامل گل آفتابگردان، لیسینتوس و آلسترومریا


آفتابگردان‌ها، گل‌هایی با گلبرگ سرسخت و ساقه‌ای تنومند هستند. این گل با ظاهر ویژه اش نشانگر قدرت است و با سازگاری مثال زدنی خود و گذر از هر شرایط سخت و نامساعدی، نماد گذر از درد و رنج است و با ظاهر خورشید گونه اش به ما می‌فهماند که در پس هر تاریکی، روز است و نور. خورشید یادآور بخشش بی امان است و گلی که چشم به خورشید می‌دوزد نیز چون آن نشان از بخشش دارد.
آفتابگردان مختص کسی است که به او وفادارید. اگر به دنبال گلی باشید که همراه وفاداری، پیام عشق و محبت را نیز برساند، چه ترکیبی بهتر از آفتابگردان و لیسینتوس؟ لیسینتوس عشق ابدی و آفتابگردان ماندگاری را گوشزد می‌کند. این بسته گل اشتراکی را به عزیزان خود هدیه کنید و عشق لایتنهی خود را به صورت مداوم به آن‌ها یادآوری کنید. 

تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال برای گل های اشتراکی رایگان می باشد.
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

آفتابگردان، نماد سخاوتِ خورشید است و لذت و شادی را به همراه خود می‌آورد. لیسینتوس که نام خود را از دو کلمه عروس و گل گرفته است، نماد علاقه به حساب می‌آید. این دو گل در کنار هم شادی و نور را به محبوبتان هدیه می‌کنند. بسته گل اشتراکی فلورانس یک هدیه مناسب برای غافلگیر کردن عزیزی در یک روز گرم تابستانیست. حلاوت غافلگیری را به نزدیکان خود بچشانید. بسته گل فلورانس با ترکیب رنگ استثنایی برای همه سلیقه هاست. چه کسی باورش می شود که این بسته ی زیبا، مردان و زنان بسیاری را مجذوب خود کرده است. توصیه "گلیتال" برای انتخاب این دسته به مخاطبانی است که دقیقا نمی دانند فرد مورد نظرشان چه سلیقه ای دارد. شک نکنید این دسته گل برای هر سلیقه ای مناسب است. بیشترین تمرکز این دسته گل بر روی رنگ زرد است که انرژی زیادی را به مخاطب شما انتقال خواهد داد.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل آفتابگردان پکیج کوچک 1 شاخه- پکیج متوسط 3 شاخه- پکیج بزرگ 5 شاخه
گل لیسینتوس پکیج کوچک 1 بسته- پکیج متوسط 2 بسته- پکیج بزرگ 3 بسته
گل آلسترومریا پکیج کوچک 5 شاخه - پکیج متوسط 10 شاخه- پکیج بزرگ 15 شاخه