گلدان دراسینا کامپکت متوسط

هدیه ای بهاری باطراوت


گل آناناسی دراسنا کامپکت یا گلدان دراسنا کامپکت یک گیاه آپارتمانی بسیار شیک و زیباست. دراسنا کامپکت با برگ های درهم شبیه تاج آناناس، می تواند میز کار و یا منزل شما را زیبا کند. این گیاه لوکس به دلیل قیمت بالا و ابعاد کوچک (ارتفاع حدود 20 سانتیمتر) مناسب فضای باز نیست اما می تواند در طراحی داخلی و زیباسازی فضاهای بسته کاربرد زیادی داشته باشد. همانطور که از نام گل کامپکت پیداست، این گیاه از خانواده دراسناست و به دلیل فشردگی برگ ها، نام کامپکت یا فشرده را به خود گرفته است. گلدان دراسنا کامپکت در سایز کوچک نیز موجود است.

قیمت:

۶۵۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

گیاه دراسنا کامپکت از لحاظ نوری و آبیاری بسیار کم توقع است. اگر دنبال گیاهی هستید که به راحتی بتوانید در خانه و یا محل کارتان نگهداری کنید، میتوانید این گیاه را انتخاب کنید. دراسنا کامپکت، بسیار مقاوم بوده و مناسب کارخانه ها و بانکها و دفاتر کار است.  کامپکت در نور کم هم قادر به رشد است؛ به همین علت، برای دفاتر کار بسیار مناسب است. نور مستقیم و بیش از حد، باعث سوختن برگهای این گیاه می شود. نور فیلتر شده (نور عبوری از پنجره و یا پرده نازک) و متوسط نیز برای این گیاه، ایده آل است.