خرید پکیج گل یلدای ترگل

خرید پکیج گل یلدای ترگل شما گلدان گل. انار. فال حافظ


پکیج گل یلدای ترگل ترکیب منحصر به فردی است از نرگس. آذر ماه که می‌رسد یعنی پایان انتظار برای دیدن گل نرگس در دست عابرین. نرگس گلی است که در روزهای سرد آذر ماه می‌آید تا نشانی از شکوفه های بهاری در فصل زمستان باشد، و این یعنی امید. این گل زیبا نشان از امیدواری و گذر از سختی‌ها است. نرگس مدام به شما یادآوری می‌کند که سرما و زمستان را تاب بیاورید که فصل شکفتن در راه است. این پکیج گل یلدایی را می‌توان در شب چله به عزیزانتان هدیه کنید. 

قیمت:

۲۵۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زمستان معمولا تنوع گل های موجود کم می‌شود و نمی‌توان گوناگونی منحصر به فرد بهار و تابستان را در گل‌های زمستانی یافت. گیاهان معمولا در این فصل در خواب به سر می‌برند و گل‌های محدودی چون نرگس شکوفا می‌شوند. پس یکی از انتخاب‌های شما در هرمناسبتی در فصول سرد می‌تواند نرگس باشد. نرگس علاوه بر ظاهر ظریف، بویی فوق العاده دارد و می‌تواند روزهای سفید و خاکستری زمستان را رنگی دیگر ببخشد. پس اگر برای خرید هدیه تولد زمستانی، یا هرمناسبت دیگری در این فصل با مشکل مواجه هستید، گل نرگس را جز گزینه‌های خود داشته باشید. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل نرگس 10 شاخه
گلدان سفالی سیاه 1 عدد