خرید پکیج گل یلدای ترگل

خرید پکیج گل یلدای ترگل شما گلدان گل. انار. فال حافظ


آذر ماه که می‌رسد یعنی پایان انتظار برای دیدن گل نرگس در دست عابرین. نرگس گلیست که در روزهای سرد آذر ماه می‌آید تا نشانی از شکوفه های بهاری در فصل زمستان باشد، و این یعنی امید. این گل زیبا نشان از امیدواری و گذر از سختی هاست. نرگس مدام به شما یادآوری می‌کند که سرما و زمستان را تاب بیاورید که فصل شکفتن در راه است. این پکیج گل یلدایی را می‌توان در شب چله به عزیزانتان در کنار گلدان گل یک انار و یک فال حافظ و 2 عدد شیرینی ماکارون به نشانه یادگاری هدیه دهید.

قیمت:

۲۰۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زمستان معمولا تنوع گل های موجود کم می شود و نمی توان گوناگونی منحصر به فرد بهار و تابستان را در گل های زمستانی یافت. گیاهان معمولا در این فصل در خواب به سر می برند و گل های محدودی چون نرگس شکوفا می شوند. پس یکی از انتخاب های شما در هرمناسبتی در فصول سرد می تواند نرگس باشد. نرگس علاوه بر ظاهر ظریف، بویی فوق العاده دارد و می تواند روزهای سفید و خاکستری زمستان رارنگی دیگر ببخشد. پس اگر برای خرید هدیه تولد زمستانی، یا هرمناسبت دیگری در این فصل با مشکل مواجه هستید، گل نرگس را جز گزینه های خود داشته باشید. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل نرگس 25 شاخه
گلدان شیشه ای بیضی 1 عدد
چوب دارچین 1 عدد
انار سفالی 1 عدد
شیرینی ماکارون 2 عدد
فال حافظ 1 عدد
میوه کاج 1 عدد
سنبل هندوانه نمدی 1 عدد
جعبه 1 عدد