خرید گل زمستانی گرومپی سایز کوچک

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


 اگر قصد خرید هدیه دارید و نمی‌دانید چه چیزی باید بخرید، نگاهی دوباره به پکیج گرومپی بیندازید. این باکس هدیه زیبا که با روبان سرخ و برگ‌های سبز کاج تزیین شده، هدیه مناسب روز‌های برفی زمستان است. پکیج گرومپی دارای برگ‌های طبیعی کاج، چند جعبه کادویی کوچک و شکلات است. این باکس زیبا را می‌توان با درب بسته تحویل گرفت تا محتویات داخل آن جابجا نشود یا آسیب نبیند. درخت کاج یادآور تولد دوباره پس از گذر از سختی‌هاست و نشان می‌دهد که زندگی در هر شرایطی جاریست. این جعبه زیبا و زمستانی را به صورت اینترنتی خرید و برای عزیزان خود ارسال و لذت غافلگیری را به آنها تقدیم کنید و ارادت توجه خود را نشان دهید. می‌توانید با افزودن پیغامی سرشار از محبت، دل انگیزی هدیه خود را چندین برابر کنید. گلیتال هدیه شما را به شایسته ترین شکل ممکن به دست مخاطب خواهد رساند.

قیمت:

۹۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

باکس مقوایی گرومپی سایز کوچک ابعاد ۱۵ در ۱۵ سانتیمتر با ارتفاع ۱۰ سانتیمتر دارد. آدم برفی پشمی مرغوبی در این جعبه قرار گرفته که کاملاً قابل شستشو است. ضمن اینکه برگ‌های استفاده شده در پکیج از کاج مرغوب طبیعی چیده شده‌اند و رنگ سبز خود را همواره حفظ خواهند کرد. گرومپی هدیه مناسب برای تقدیم کردن به اعضای خانواده دوستان نزدیک و حتی همکاران است. شما می‌توانید در روزهای سرد زمستان این هدیه را به سادگی از داخل منزل و یا هر جای دیگری که هستید تهیه کنید و چاپ کارت پستال و آماده سازی و ارسال هدیه را به گلیتال بسپارید.