خرید گل زمستانی گرومپی سایز بزرگ

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


مسیحیان در روزهای پایانی دسامبر، درخت کریسمس خود را آماده می‌کنند و آن را در گوشه‌ای از منزل خود قرار می‌دهند. این درخت که از نوع کاج است، یادآور جاری بودن حیات حتی در سخت‌ترین شرایط است. کاج کریسمس تولد دوباره گذر از سختی و زندگی را نشان می‌دهد. این درخت با آدم برفی، بابانوئل، ستاره، چراغ، شکلات، میوه کاج و هر چیز بامزه و خوش رنگ دیگری تزیین می‌شود. گلیتال به بهانه این مناسبت شاد پکیج گرومپی را برای شما آماده کرده است. این پکیج دارای یک آدم برفی است که در کنار سایر المان‌های دکور کریسمس لم داده است. هدیه کردن این باکس زیبا می‌تواند هر کسی را غافلگیر کند و انرژی آن شخص را چند برابر کند. با خرید آنلاین کادو زمستانی گرومپی، لذت غافلگیری و شادی را به عزیزان خود هدیه کنید.

قیمت:

۱۸۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

این باکس ابعادی حدود ۳۵ در ۳۵ سانتی‌متر دارد و از مقوای بسیار محکم ساخته شده است. جعبه با برگ‌های کاج طبیعی پر شده و یک آدم برفی مرغوب قابل شستشو در آن قرار گرفته است. پکیج گرومپی قابلیت بسته شدن درب جهت نگهداری طولانی مدت از محتویات را نیز دارد.  این پکیج هدیه مناسب برای متولدین روزهای زمستان و روزهای آخر پاییز است. ضمنا می‌توانید از آن برای غافلگیر کردن عزیزان حتی بدون هیچ مناسبتی استفاده کنید.