خرید گل زمستانی دوپی سایز کوچک

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


دوپی یک پکیج کریسمس جذاب است که با وجود ابعاد کوچک، تمام المان‌های یک درخت کریسمس را در خود جای داده است. این پکیج زمستانی دارای درخت کاج مینیاتوری و یک آدم برفی بامزه است. جعبه هدایای رنگارنگ شکلات، بلوط و چند چراغ کریسمسی در کنار دانه‌های برف این درخت را آراسته‌اند و دکور کریسمسی را تکمیل کرده‌اند. این جعبه برای غافلگیر کردن عزیزان در روزهای سرد زمستان انتخابی شایسته است. درخت کریسمس نماد تولد دوباره، سرسبزی زندگی و گذر از سختی‌هاست. این پکیج جذاب را به صورت آنلاین خریداری کنید و سرسبزی و رنگ را به فضای کار و زندگی خود و یا عزیزانتان هدیه کنید.

قیمت:

۱۱۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

 پکیج دوپی سایز کوچک در جعبه‌ای مقاوم با ابعاد حدود ۱۵ در ۱۵ سانتیمتر قرار دارد و ارتفاع آن به ۲۵ سانتیمتر می‌رسد. در این پکیج از کاج طبیعی استفاده شده است. ابعاد کوچک این جعبه کمک می‌کند که بتوانید آن را در هر جایی مانند میز کار، میز پذیرایی و یا هر فضای محدود دیگری قرار دهید.