خرید گل زمستانی دوپی سایز متوسط

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


خرید هدیه در روزهای برفی و سرد زمستان بسیار سخت است. به خصوص اگر زمان هدیه خریدن شما با ایام امتحانات تداخل داشته باشد. گلیتال امکان خرید کادو آنلاین مناسب روزهای زمستانی را برای شما فراهم کرده و پکیج زمستانی دوپی را برای این مواقع طراحی کرده است. دوپی تشکیل شده از یک درخت کاج مینیاتوری و یک آدم برفی زیبا در جعبه‌ای مقاوم به رنگ سفید. روی این درخت کریسمس با کاج نمدی، جعبه‌های کادو، یک بابانوئل زیبا، میوه کاج و چراغ کریسمس تزئین شده است. شما می‌توانید این پکیج دلربا را به صورت آنلاین خریداری کنید و لیست آرزوها یا پیام خود را داخل کیسه در دستان آدم برفی بگذارید و به عزیزان خود هدیه دهید. گلیتال درست در زمان تعیین شده این پکیج را به مخاطب شما خواهد رساند.

قیمت:

۱۷۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

 گل زمستانی دوپی سایز متوسط در باکسی به ابعاد ۲۵ در ۲۵ سانتیمتر با ارتفاع ۱۰ سانتیمتر قرار داده و در مجموع با درخت طبیعی کاج ارتفاع پکیج به چیزی حدود ۳۵ سانتی متر می‌رسد. این پکیج برای هدیه کردن به عزیزان و همکاران در روز‌های زمستانی انتخابی مناسب است.