خرید گل زمستانی دوپی سایز بزرگ

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


فرض کنید زمستان است و در یک روز برفی قرار دارید، همه کوچه و خیابان مملو از برف و یخ است و همین فردا باید برای یکی از نزدیکان خود کادو تولد یا هر مناسبت دیگری بخرید. حتی تصور این موضوع هم سخت و طاقت فرساست. گلیتال به چنین روزهایی فکر کرده و با فراهم کردن شرایط خرید آنلاین کادو یا خرید اینترنتی هدیه این بار را از دوش شما برداشته است. پکیج زمستانی دوپی شامل یک جعبه بزرگ است که یک درخت کاج مینیاتوری طبیعی و یک آدم برفی زیبا با لپ‌های سرخ را در دل خود جای داده است. آدم برفی درخت کریسمس خود را با انواع جعبه کادو، چراغ، جوراب هدایا، میوه کاج، شکلات و کریستال برف آراسته است. زندگی و سرسبزی در این پکیج جاریست. شما می‌توانید به راحتی پکیج دوپی را خریداری کنید و این سرزندگی و شادی را به هر کسی که دوستش دارید تقدیم کنید.

قیمت:

۲۱۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

دوپی سایز بزرگ در جعبه ای با ابعاد حدودی ۳۵ در ۳۵ سانتیمتر قرار گرفته است و با درخت کاج ارتفاع نزدیک به ۵۰ سانتیمتر دارد. دوپی علاوه بر این که می‌تواند منزل و محل کار شما را در ایام سال نو میلادی مزیّن کند، می‌تواند هدیه ای مناسب برای روزهای دیگر زمستان به عزیزان شما نیز باشد.