خرید گل زمستانی گرومپی سایز متوسط

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


در باکس زمستانی گرومپی، یک آدم برفی بانمک با شال و کلاهی با رنگ شاد در بستری از برف و برگ‌های کاج طبیعی به خواب زمستانی رفته است. آدم برفی گرومپی در کنار خود بلوط، شمع اکلیلی، چراغ کریسمس، شکلات و کاجی نمدی نگه داشته است و فضای اطراف خود را کریسمسی کرده است. این پکیج زیبا با رنگ‌های سرخ و سبز علاوه بر ایجاد یک هارمونی رنگی چشم‌نواز، یادآور شادی و هیجان کریسمس و سال نو میلادی است. برگ‌های کاج سرسبزی حیات و ماندگاری را به این مجموعه تزریق کرده اند. شما می‌توانید گل زمستانی گرومپی را به سادگی به صورت آنلاین خریداری و با ارسال آن به عزیزان آنها را در منزل و یا محل کار غافلگیر کنید.

قیمت:

۱۴۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

پکیج گرومپی سایز متوسط، در جعبه‌ای با ابعاد حدود ۲۵ در ۲۵ سانتیمتر با ارتفاع ۱۰ سانتیمتر گردآوری شده است و هر چیزی که در تصویر مشاهده می‌کنید در پکیج شما وجود خواهد داشت. این پکیج قابل هدیه کردن به دوستان، خانواده و همکاران در روز‌های شاد زمستانی و ایام نزدیک به کریسمس است. البته برای هدیه کردن به متولدین زمستان و روزهای آخر پاییز نیز کادویی مناسب است.