پکیج مخصوص کامپکت کوردلین کژال

پکیج ترکیبی A ویژه روز مادر و روز ولنتاین


خرید پکیج ترکیبی روز مادر و روز ولنتاین با توجه به نزدیکی این رویدادها در بهمن ماه امسال؛ باعث می‌شود به لحاظ زمان و هزینه صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید.

گلدان کامپکت

گل آناناسی دراسنا کامپکت یا گلدان دراسنا کامپکت یک گیاه آپارتمانی بسیار شیک و زیباست. دراسنا آناناسی با برگ های درهم شبیه تاج آناناس، می تواند میز کار و یا منزل شما را زیبا کند. این گیاه لوکس به دلیل قیمت بالا و ابعاد کوچک (ارتفاع حدود 20 سانتیمتر) مناسب فضای باز نیست اما می تواند در طراحی داخلی و زیباسازی فضاهای بسته کاربرد زیادی داشته باشد. همانطور که از نام گل کامپکت پیداست، این گیاه از خانواده دراسناست و به دلیل فشردگی برگ ها، نام کامپکت یا فشرده را به خود گرفته است.
گلدان کوردلین
کوردلین گیاهی زیبا برای فضاسازی داخل منزل و یا فضای باز است. این گیاه آپارتمانی بسیار سازگار است و یا مراقبتی اندک، می‌تواند همواره محیط اطراف شما را زیبا کند. کوردلاین برگ‌هایی چرمی دارد که در رنگ‌های مختلفی ظاهر می‌شوند؛ سبز، زرد، سفید، زرد، قرمز و ارغوانی. درست مثل حسن یوسف، هرچه نور بیشتری به گیاه بتابد، رنگی‌تر خواهد شد. برخی از انواع این گیاه نیز در صورت نگهداری مناسب گل می‌دهند. 
گلدان کوردلاین  در تمام طول سال رنگ خود را حفظ خواهد کرد و برای تزیین راه پله و طراحی باغچه بسیار مناسب است. گلدان کوردلین را می‌توانند به عنوان هدیه روز مادر به عزیزان خود تقدیم کنید یا برای زیباتر کردن محیط کار و زندگی خود آن را به روش خرید اینترنتی از گلیتال خریداری کنید.

تنگ گل کژال
لیلیوم به عنوان کالایی لوکس در بازارهای جهان شناخته می شود. لیلیوم برای ضیافت‌های شما و هدیه به عزیزانتان انتخاب شایسته ای است. رنگ سفید خالص، صورتی‌، زرد پر رنگ، نارنجی و قرمز آن بسیار محبوب است و برخی انواع آن عطر حیرت انگیزی دارد. این سبد گل دلربا یکی از مسحورکننده ترین هدایایی است که شما می توانید به دوستان خود یا به روزهای ماندگار خودتان هدیه دهید. رنگ صورتی آن جلوه متفاوتی به به این سبد داده است.

قیمت:

۱,۳۹۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زندگی هر مرد، زنانی وجود دارند که پایه‌های وجود او را تشکیل می‌دهند. مادر به عنوان منبع عشق و همسر یا محبوب به عنوان شریک زندگی و همچینین مادر همسر؛ که هر کدام در جایگاه خود اهمیتی ویژه دارند و خرید هدیه برای آنها در این روزها موضوعی ویژه است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلدان کامپکت 1 عدد
گلدان کوردلین 1 عدد
تنگ گل کژال 1 عدد