پکیج مخصوص کامپکت افروز

پکیج ترکیبی B ویژه روز مادر و روز ولنتاین


خرید پکیج ترکیبی روز مادر و روز ولنتاین با توجه به نزدیکی این رویدادها در بهمن ماه امسال؛ باعث می‌شود به لحاظ زمان و هزینه صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید.

گلدان کامپکت

گل آناناسی دراسنا کامپکت یا گلدان دراسنا کامپکت یک گیاه آپارتمانی بسیار شیک و زیباست. دراسنا آناناسی با برگ های درهم شبیه تاج آناناس، می تواند میز کار و یا منزل شما را زیبا کند. این گیاه لوکس به دلیل قیمت بالا و ابعاد کوچک (ارتفاع حدود 20 سانتیمتر) مناسب فضای باز نیست اما می تواند در طراحی داخلی و زیباسازی فضاهای بسته کاربرد زیادی داشته باشد. همانطور که از نام گل کامپکت پیداست، این گیاه از خانواده دراسناست و به دلیل فشردگی برگ ها، نام کامپکت یا فشرده را به خود گرفته است

سبد گل افروز
همیشه نباید سبد گل طبیعی از چوب باشد. گاهی طرحی خلاقانه باعث می شود از فضای عادی و تکراری هدیه خریدن فاصله بگیرید و سلیقه بی نظیر و مدرن خود را به دیگران نشان دهید. سبد گل افروز شما را در رسیدن به این هدف به خوبی یاری می کند. این سبد گل بی نظیر، روی یک سطل فلزی و زیبا طراحی شده است. سطلی با رنگ کوره ای و بسیار با کیفیت که پس از پایان عمر گل ها، می تواند کاربردهای بسیار زیادی برای شما داشته باشد. از قرار دادن گل های ساقه بلند تا کاشت یک درختچه زیبا. این سطل به خوبی عایق کاری شده و نگرانی شما بابت کاربردهای متنوع را برطرف می کند.
در سبد گل افروز، لیلیوم اورینتال با عطر دارچینی و همیشگی خودنمایی می کند. داوودی های توپی سبزرنگ نیز با رنگی متفاوت، طرح را چشم نواز کرده اند. اورینتال نماد شکوه و زیباییست و می توان با هدیه دادن آن به عزیزان، زیبایی آن ها را گوشزد کرد. در بالای سبد نیز آنتریوم را به عنوان نماد مراقبت و توجه مشاهده می کنید. گل های کوچک و ریز قرنفیل نیز در افروز قرار داده شده اند و فضاهای خالی را به زیبایی پر کرده اند.

 

قیمت:

۹۴۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زندگی هر مرد، زنانی وجود دارند که پایه‌های وجود او را تشکیل می‌دهند. مادر به عنوان منبع عشق و همسر یا محبوب به عنوان شریک زندگی و همچینین مادر همسر؛ که هر کدام در جایگاه خود اهمیتی ویژه دارند و خرید هدیه برای آنها در این روزها موضوعی ویژه است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گلدان کامپکت 1 عدد
سبد گل افروز 1 عدد