پکیج مخصوص ولنتاین تدی آنتریوم

پکیج ترکیبی J ویژه روز مادر و روز ولنتاین


خرید پکیج ترکیبی روز مادر و روز ولنتاین با توجه به نزدیکی این رویدادها در بهمن ماه امسال؛ باعث می‌شود به لحاظ زمان و هزینه صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید.

باکس ولنتاین تدی

باکس ولنتاین تدی یک هدیه جذاب برای ولنتاین است. تدی خرس ها، یک همدم واقعی هستند زمانی که به تمام اضطراب و مسائل شما گوش می دهند و هیچوقت هم خسته نمی شوند. بهترین ویژگی این اسباب بازی چهره زیبای آن است که به شما القا می کند تا با آن گپ زدن را شروع کنید و هنگامی که شما شروع این کار میکنید، تدی هرگز از شما درخواست نمی کند که صحبت کردن را متوقف کنید. 

گلدان آنتریوم

شما با انتخاب این شاهزاده، یک معمار همه فن حرف را برگزیدهاید. صفحات جذاب و خوشرنگ آنتریوم باعث شده این گل، به انتخاب اول طراحان منظر و معماران داخلی برای طراوت و برجستگی فضا تبدیل شود. جلوه بصری این گل دوست داشتنی بسیار بالاست و برای میزهای ضیافت و رستوران ها گزینه ای مطلوب است. گلدان آنتوریم در شرایط ایده آل نزدیک به دو ماه گل را بر روی خود نگه میدارد. گلدان آنتریوم را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی گلیتال خریداری نمایید.
 

قیمت:

۷۶۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زندگی هر مرد، زنانی وجود دارند که پایه‌های وجود او را تشکیل می‌دهند. مادر به عنوان منبع عشق و همسر یا محبوب به عنوان شریک زندگی و همچینین مادر همسر ؛ که هر کدام در جایگاه خود اهمیتی ویژه دارند و خرید هدیه برای آنها در این روزها موضوعی ویژه است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
باکس ولنتاین تدی 1 عدد
گلدان آنتریوم 1 عدد