پکیج مخصوص ماه جون سانسوریا

پکیج ترکیبیF ویژه روز مادر و روز ولنتاین


خرید پکیج ترکیبی روز مادر و روز ولنتاین با توجه به نزدیکی این رویدادها در بهمن ماه امسال؛ باعث می‌شود به لحاظ زمان و هزینه صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید.

سبد گل ماه‌جون

سبد گل ما‌ه‌جون؛ در طیف رنگ‌های صورتی، آبی و سفید قابل عرضه است. با چینش زیبایی از گل‌رز و قرنفیل، یک کانسپت مدرن را در خود جای داده است. بطوریکه به جای سبد، از سطل گل به عنوان قالب استفاده شده. ماه‌جون، بسیار با طراوت و دلپذیر است.

گلدان سانسوریا

سانسوریا شمشیری، شناخته شده ترین عضو خانواده سانسوریاهاست. این گل نسبت به سایر اعضای خانواده قد و بالایی بلندتر دارد و رنگ سفید و زرد حاشیه برگ ها باعث تمایز زیاد آن با سایر انواع سانسوریا شده است. این گیاه به دلیل داشتن برگ های مقاوم و گوشتی مقاومت بالایی دارد و با قرارگیری در شرایط مناسب سانسوریا می تواند عمری طولانی داشته باشد. با خرید اینترنتی سانسوریا از فروشگاه آنلاین گل و گیاه گلیتال، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و با ارسال گل سانسوریا برای عزیزان خود، آن ها را غافلگیر کنید.

قیمت:

۱,۵۲۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زندگی هر مرد، زنانی وجود دارند که پایه‌های وجود او را تشکیل می‌دهند. مادر به عنوان منبع عشق و همسر یا محبوب به عنوان شریک زندگی و همچینین مادر همسر؛ که هر کدام در جایگاه خود اهمیتی ویژه دارند و خرید هدیه برای آنها در این روزها موضوعی ویژه است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
سبد گل ماه‌جون 1 عدد
گلدان سانسوریا 1عدد