پکیج مخصوص رز جاودان رز طلایی

پکیج ترکیبی I ویژه روز مادر و روز ولنتاین


خرید پکیج ترکیبی روز مادر و روز ولنتاین با توجه به نزدیکی این رویدادها در بهمن ماه امسال؛ باعث می‌شود به لحاظ زمان و هزینه صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید.

رز جاویدان
اگر فیلم یا کارتون دیو و دلبر را دیده باشید، باید آن رز شگفت‌انگیز که در یک جام شیشه ای نگهداری می‌شد را به خاطر داشته باشید. آن گل، رز جاویدان یا رز مومیایی است. تا وقتی آخرین گلبرگ روی ساقه بود، قهرمان داستان می‌زیست. این گل با جادوی عشق، مجدد سر بلند کرد و به نماد عشق ابدی تبدیل شد. رز جاویدان را به شخصی هدیه کنید که قصد دارید تا ابد با او زندگی کنید. این گل طبیعی شگفت‌انگیز تا سال‌ها به همین تازگی و زیبایی خواهد ماند. رز جاویدان گلیتال حداقل یک دهه ماندگاری دارد.
رز طلایی

شاخه گل رز طلایی، محصولی با طراحی بسیاری زیبا و چشم نواز است. با توجه به رنگ طلایی یک دستی که این شاخه گل دارد می توان ترکیب حاصل از طراحی و رنگ را عامل جلوه زیبای آن دانست. رز طلایی ، دارای بسته بندی بی‌نظیر و در عین حال شیکی می باشد که آن را به عنوان یک هدیه خاص و متفاوت معرفی نموده است . رنگ شاخه گل ثابت بوده و همراه جعبه مخصوص با طراحی ظاهری مشابه با جعبه وجود دارد که می توانید از آن برای حمل گل رز هدیه استفاده نمایید .

قیمت:

۵۰۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زندگی هر مرد، زنانی وجود دارند که پایه‌های وجود او را تشکیل می‌دهند. مادر به عنوان منبع عشق و همسر یا محبوب به عنوان شریک زندگی و همچینین مادر همسر ؛ که هر کدام در جایگاه خود اهمیتی ویژه دارند و خرید هدیه برای آنها در این روزها موضوعی ویژه است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز جاودان 1 عدد
رزطلایی 1 عدد