پکیج مخصوص دلسا مهستا کژال

پکیج ترکیبی M ویژه روز مادر و روز ولنتاین


خرید پکیج ترکیبی روز مادر و روز ولنتاین با توجه به نزدیکی این رویدادها در بهمن ماه امسال؛ باعث می‌شود به لحاظ زمان و هزینه صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید.

دلسا

رز سفید نماد صلح و دوستی است و تنگ گل دلسا پیامبر صلحی روشن و زلال برای مخاطب شماست.  دلسا در حقیقت یک تنگ بلور ساده و شکیل است. این محصول بسیار پیراسته طراحی شده. سه شاخه رز سفید دوست داشتنی، همراه با فرزیا صورتی، به همراه یک شاخه خشک نارون جنگلی فضای استوانه تنگ بلورین را زینت داده است. این محصول ساده برای قرارهای دوستانه، ماه‌گردها و سالگردهای دل‌انگیز و همچنین برای ملاقات با بیماران مفید و بخصوص روز مادر است.

مهستا

سبد گل مهستا یک هدیه استثنایی برای شاد کردن عزیزان است. لیلیوم در مرکز این محصول قرار دارد. این گل زیبا نماد ازخودگذشتگی و فضیلت.افسانه‌های بسیاری در اطراف گل لیلیوم وجود دارد، یکی از آنها، از یونان باستان است که می گوید گل لیلیوم به هرا (الهه زایش و ازدواج) اختصاص داده شده است. لیلیوم صورتی را معرفی کرد که نمادی از خوشبختی و شادکامی است. اگر به یک هدیه ارزشمند فکر می‌کنید، بهترین انتخاب لیلیوم صورتی برای انتقال احساساتی نظیر آرزوی خوشبختی و خوشاقبالی است.

کژال

لیلیوم به عنوان کالایی لوکس در بازارهای جهان شناخته می شود. لیلیوم برای ضیافت‌های شما و هدیه به عزیزانتان انتخاب شایسته ای است. رنگ سفید خالص، صورتی‌، زرد پر رنگ، نارنجی و قرمز آن بسیار محبوب است و برخی انواع آن عطر حیرت انگیزی دارد. این سبد گل دلربا یکی از مسحورکننده ترین هدایایی است که شما می توانید به دوستان خود یا به روزهای ماندگار خودتان هدیه دهید. رنگ صورتی آن جلوه متفاوتی به به این سبد داده است

 

قیمت:

۱,۴۷۸,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زندگی هر مرد، زنانی وجود دارند که پایه‌های وجود او را تشکیل می‌دهند. مادر به عنوان منبع عشق و همسر یا محبوب به عنوان شریک زندگی و همچینین مادر همسر ؛ که هر کدام در جایگاه خود اهمیتی ویژه دارند و خرید هدیه برای آنها در این روزها موضوعی ویژه است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
تنگ گل دلسا 1 عدد
سبد گل مهستا 1 عدد
تنگ گل کژال 1 عدد