پکیج مخصوص دلسا ماه جون

پکیج ترکیبی L ویژه روز مادر و روز ولنتاین


خرید پکیج ترکیبی روز مادر و روز ولنتاین با توجه به نزدیکی این رویدادها در بهمن ماه امسال؛ باعث می‌شود به لحاظ زمان و هزینه صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید.

دلسا

رز سفید نماد صلح و دوستی است و تنگ گل دلسا پیامبر صلحی روشن و زلال برای مخاطب شماست.  دلسا در حقیقت یک تنگ بلور ساده و شکیل است. این محصول بسیار پیراسته طراحی شده. سه شاخه رز سفید دوست داشتنی، همراه با فرزیا صورتی، به همراه یک شاخه خشک نارون جنگلی فضای استوانه تنگ بلورین را زینت داده است. این محصول ساده برای قرارهای دوستانه، ماه‌گردها و سالگردهای دل‌انگیز و همچنین برای ملاقات با بیماران مفید و بخصوص روز مادر است.

ماه‌جون

سبد گل ما‌ه‌جون؛ در طیف رنگ‌های صورتی، آبی و سفید قابل عرضه است. با چینش زیبایی از گل‌رز و قرنفیل، یک کانسپت مدرن را در خود جای داده است. بطوریکه به جای سبد، از سطل گل به عنوان قالب استفاده شده. ماه‌جون، بسیار با طراوت و دلپذیر است.
 

 

قیمت:

۱,۳۱۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در زندگی هر مرد، زنانی وجود دارند که پایه‌های وجود او را تشکیل می‌دهند. مادر به عنوان منبع عشق و همسر یا محبوب به عنوان شریک زندگی و همچینین مادر همسر ؛ که هر کدام در جایگاه خود اهمیتی ویژه دارند و خرید هدیه برای آنها در این روزها موضوعی ویژه است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
سبد گل ماه‌جون 1 عدد
تنگ گل دلسا 1 عدد