خرید گلدان کاکتوس


افوربیا تریگونا یکی از هزاران نوع کاکتوس است. این گیاه فوق العاده رشد فراوانی دارد و می تواند تا یک و نیم متر قد بکشد. گیاه افوربیا تریگونا یکی از کاکتوس های معروف کارتون ها در بیابان های تگزاس است. کاکتوس‌هایی که همیشه در لوکیشن های لوک خوش شانس قد علم کرده بودند! افوربیا تریگونا بسیار نور دوست است و به راحتی می توان از آن نگهداری کرد. این گیاه آب زیادی نیاز ندارد و می‌تواند در مناطق شرجی بدون نیاز به آبیاری رشد خوبی داشته باشد. به همین دلیل گل افوربیا در شمال با ابعاد بسیار بزرگی قابل رویت است. برای خرید آنلاین گلدان افوربیا تریگونا، آن را از گلیتال سفارش دهید و در محلی که دوست دارید تحویل بگیرید. 

۱۹۹,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در مورد نور طبیعاتا نور زیاد جنوبی برای کاکتوس مطلوب است و در حالت کلی قانون طلایی برای آبیاری کاکتوس وجود دارد: less is more یعنی کمتر بیشتر است. این به این معنی است که ممکن است کاکتوس کمی از کم آبی رنج ببرد ولی امکان از دست دادن آنها کم می شود.


نور: نور زیاد و ترجیحا مستقیم

آب: هر دو هفته یک مرتبه
 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
افوربیا تریگونا یک عدد
گلدان سرامیکی یک عدد

محصولات پر فروش