خرید گلدان گل گلشید

خرید گلدان گل نرگس و قرنفیل گلشید


آذر ماه که می‌رسد یعنی پایان انتظار برای دیدن گل نرگس در دست عابرین. نرگس گلیست که در روزهای سرد آذر ماه می‌آید تا نشانی از شکوفه های بهاری در فصل زمستان باشد، و این یعنی امید. این گل زیبا نشان از امیدواری و گذر از سختی هاست. نرگس مدام به شما یادآوری می‌کند که سرما و زمستان را تاب بیاورید که فصل شکفتن در راه است. قرنفیل، همین گل های بهشتی که نماد عشق مادرانه و تعلق خاطر هستند، نرگس را در این بسته گل همراهی می‌کنند. گلدان گل گلشید هدیه ای مناسب برای هدیه یلدای شماست. با خرید آنلاین گل در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید و با چند کلیک ساده، این گل را به صورت آنلاین خرید کنید و پیام مورد نظرتان را ارسال کنید. متخصصین گل‌آرایی در گلیتال سفارش شما را آماده می‌کنند و در زمان مقرر شده توسط شما، آن را با احترام به مخاطب می‌رسانند و عنصر غافلگیری را به بهترین نحو ضمیمه هدیه شما می‌کنند. 

قیمت:

۷۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

زمستان فصل گل های سفید است و تنوع رنگ گل ها در این زمان بسیار کم است. یکی از موارد استثنای این روزها، گل قرنفیل است که با شکوفه های ریز و رنگ های متنوع، جذابیت فوق العاده ای به گل آرایی ها می دهد. در این مجموعه زیبا، قرنفیل در کنار نرگس خود نمایی می کند و یکنواختی رنگ را از بین می برد. این گل ها را می توانید برای تولد متولدین زمستان تهیه کنید و یا بی مناسبت برای عزیزان خود بفرستید. گلشید را برای خودتان نیز تهیه و اطراف خود را عطرآگین کنید. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل نرگس 10 عدد
گل قرنفیل 1 بسته
گلدان شیشه ای 1 عدد