گلدان پتوس نئون

به رنگ مهتاب


پتوس نئون یکی از جذاب ترین و خوش رنگ ترین عضو خانواده پتوس است. این گلدان از نظر نگهداری شبیه دیگر اعضای این خانواده دلرباست. پتوس نئون می تواند یک جنگل طبیعی و پر از اکسیژن در فضای شما ایجاد کند. پتوس نئونی برای دفاتر و منازل و اتاقهای کم نور،گزینه بسیار مناسبی است. قدرت تصفیه هوا بالایی دارد و برای اتاق خوابها و فضای زندگی در شهرهای آلوده و صنعتی انتخاب خوبی است. پتوس یک گیاه مناسب برای مبتدی‌ها محسوب می‌شود. پس بهتر است نگهداری این گیاه زیبا را تجربه کنید. پتوس، از گیاهانِ رونده محسوب می‌شود؛ یعنی بعد از بلند شدن ساقه‌ها و رویش برگ‌های زیاد، می‌توانید یک مسیر را برای پتوس خود مشخص کنید.

قیمت:

۵۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

پتوس نئون، پتوس آهک یا پتوس زرد، از گونه‌های بسیار مقاوم در برابر نور کم است. شاید با دیدن این برگ‌های رنگی، فکر کنید که این گیاه به نور زیاد احتیاج دارد، اما این گونه، یک گیاه عالی برای محیط‌ های تاریک و بدون نور است.  پتوس ها معمولا گلدان کوچک را به گلدان بزرگتر ترجیح می دهد و حجم ریشه‌ها مشخص کننده زمان تعویض گلدان و یا تغییر بستر گیاه از آب به خاک است. برای تمیز کردن برگ های پوتوس می توانید از یک پارچه معمولی و یا اسفنج معمولی استفاده کنید، توجه داشته باشید که حتما این کار را به آرامش هر چه بیشتر انجام دهید تا به برگ ها آسیبی وارد نشود. آپارتمان نشینی و زندگی پر مشغله در خانه های نسبتا کم نور، گیاهان مقاوم و مخصوص به خود را هم می خواهد و پیتوس بهترین و ذر عین حال یکی از زیباترین‌ها در میان گیاهان آپارتمانی است.