گلدان مینیاتوری سانسوریا ابلق

هدیه بهاری باطراوت


سانسوریا شمشیری ابلق ، شناخته شده ترین عضو خانواده سانسوریاهاست. این گل نسبت به سایر اعضای خانواده جذابیت خاصی دارد و رنگ سفید و زرد حاشیه برگ ها باعث تمایز زیاد آن با سایر انواع سانسوریا شده است. این گیاه به دلیل داشتن برگ های مقاوم و گوشتی مقاومت بالایی دارد و با قرارگیری در شرایط مناسب سانسوریا می تواند عمری طولانی داشته باشد. گلدان مینیاتوری این کیاه برای روی میز بسیار منحصر به فرد است.  سانسوریا از جمله گیاهان بسیار پر طرفدار با شرایط نگهداری ساده است که میتواند خود را با عموم محیطهای کم نور و کم آب وفق دهد. این گیاه آپارتمانی خواص بسیاری دارد که از مهم ترین آنها میتوان به خاصیت تصفیه کنندگی آن اشاره کرد.

۳۶۷,۰۰۰ تومان

قیمت:

۳۲۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

یکی از خواص قابل توجه گیاه سانسوریا، توانایی آن در تولید اکسیژن در طول شب است. برخلاف سایر گیاهها که در طول روز اکسیژن مصرف میکنند در طول شب حجم زیادی از دی اکسید کربن را آزاد می-کنند، گیاه سانسوریا در هنگام شب به تولید اکسیژن میپردازد. همین عامل موجب شده تا اغلب کاربران از گل سانسوریا برای اتاق خواب خود استفاده کنند.